Estuška pro mě byla splnění mého snu. Byla mou první fenou v mém životě… Byla mi vším.

Jednoho dne v roce 2013 jsem na výstavě v Nitře poznala Aileen Vlčí tlapku a její paničku Monču. Byl to okamžik, kdy jsem se v sekundě zamilovala. Aileen mě očarovala svýma překrásnýma očima, svým chováním a krásou. Řekla jsem si, že pokud bych jednou chtěla fenu, tak, že si počkám na dceru od Ajenky.

Ta chvíle nastala v květnu 2015, kdy jsem jela společně s Mončou a jejím přítelem Petrem do Itálie na krytí Aileen VT x Feers Lupifelix. Krytí i cesta dopadla na jedničku  a po měsíci mě zavolala  krásnou zprávu, že je Aileenka březí. Nemohla jsem se dočkat až se mi narodí moje vysněná princeznička Estate.

5.7. jsem byla s rodinou na dovolené v Itálii a dostala jsem tu nejkrásnější zprávu: „Tak už ji máš na světě!“
Plakala jsem štěstím jako malá holka a začala odpočítávat dny, kdy se budu moct jet za maličkou Estuškou  podívat.

2 dny po narození mi Monča poslala fotky všech feneček a já řekla, že to malé černé bude moje. Věděla jsem od začátku, že je to ona – moje vysněná a věrná kopie Aileenky. A přesně taková byla.

Neskutečná, nádherná a dokonalá. Byla můj stín, bylo to to nejoddanější stvoření pod sluncem, byla jako moje dcera, kterou jsem nadevše milovala a milovat budu napořád.

Je toho tolik, co bych o ní mohla napsat…

Estuška měla úžasnou umazlenou povahu, pronikavé žluté oči a její pohled mě viděl až do duše. Zažívali jsme spolu spoustu nádherných dní, týdnů, měsíců, roků…

Až přišel den, kdy Estušce nebylo dobře. Od toho dne začalo zjišťování příčiny, ježdění po klinikách a zoufalství. Byl to dvoutýdenní boj o její život. Udělali jsme pro ni všechno, aby mohla žít… Bohužel osud jí to nedopřál a v nedožitých 4 letech mi ji vzal. Měla nevyléčitelný nádor na mozku.

Usnula mi doma v mém náručí, obklopena rodinou a těmi nejbližšími.

Bylo to pro mě nejtěžší období mého života… Myslela jsem, že mi bolestí nad její ztrátou pukne srdce a není den, kdy bych na ni nemyslela. Chybí mi stále a vím, že chybět bude pořád…

Zůstane navždy v mém srdci a vzpomínkách…

5.7.2015 – 29.3.2019

Více fotek Estate